ODEVZDÁVÁNÍ ČTENÁŘSKÝCH PASŮ

22.09.2014 12:09
Městská knihovna Kunovice upozorňuje všechny zapojené čtenáře do literární soutěže Čtenářský pas - 3. ročník, že se blíží termín odevzdání vyplněných pasů a obrázků k přečteným knihám. Vše je nutné odevzdat nejpozději do pátku 3. října do 17 hod. Slavnostní předání cen se uskuteční v Týdnu...

LETNÍ PŮJČOVNÍ DOBA KNIHOVNY

10.06.2014 10:21
Městská knihovna Kunovice upozorňuje, že v době od 1.7 do 31.8.2014 je platná letní výpůjční doba a knihovna je pro veřejnost otevřena pouze v pondělí a v pátek. Děkujeme za pochopení

UZAVŘENÍ KNIHOVNY

13.05.2014 09:50
Městská knihovna Kunovice informuje, že bude z provozních důvodů uzavřena od pondělí 19. 5. 2014 do pátku 23. 5. 2014 a to v době od 9 do 12 hodin. Odpolední výpůjční doba zůstává beze změny. Děkujeme za pochopení