Uzavření Městské knihovny Kunovice - Dovolená

01.07.2013 16:02
Městská knihovna Kunovice oznamuje, že z důvodu čerpání řádné dovolené bude uzavřena od pondělí 22. 7. 2013 do pátku 26. 7. 2013. Děkujeme za pochopení.

Uzavření Městské knihovny v Kunovicích

01.06.2013 20:27
Městská knihovna Kunovice oznamuje, že z provozních důvodů bude uzavřena v pondělí 10.6.2013 od 9 do 12 hod. Děkujeme za pochopení.

Městská knihovna Kunovice na další sociální síti a na blogu!

03.05.2013 11:58
Máte nápady jak vylepšit služby v knihovně? Nějký nápad na zakoupení publikace? Nebo se chcete na něco zeptat a popovídat si? Nebojte se ozvat a připojte se k nám! Městská knihovna Kunovice má svůj profil nejen na sociální síti Facebook, ale už i na Twitteru. Na našem blogu naleznete i články.
<< 42 | 43 | 44 | 45 | 46