První krůčky ke knihám

13.06.2023 10:14
Zveme všechny malé děti a jejich rodiče na poslední předprázdninové První krůčky ke knihám, které se uskuteční v úterý 20. června 2023 od 9.00 v knihovně. Čeká nás pohádka, hraní a také si vyrobíme něco na památku. Akce je určena pro děti od cca 18 měsíců. Věk není až tak rozhodující, hlavní je...

První krůčky ke knihám

09.05.2023 13:12
Zveme všechny batolátka a rodiče, kteří by rádi probudili v dětech lásku ke čtení, na již pravidelné První krůčky ke knihám, které se uskuteční 16. května. Budeme si číst, hrát a také si vyrobíme něco pěkného na památku. Pohádkové dopoledne začíná v 9:00. Těšíme se na vás!

Omezení provozu pro veřejnost

28.04.2023 09:52
V pátek 28. 4. 2023 je z technických důvodů knihovna otevřena do 13.00 hodin. Děkujeme za pochopení.