Akce knihovny

 
 
VÝSTAVA VZÁCNÉ CHVÍLE POD HVĚZDNÝM NEBEM 
 
 
 
 
BESEDA S JIŘÍM jILÍKEM
 
 
 
 
 
 
KNIŽNÍ BAZAR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VÝTVARNÁ SOUTĚŽ:
 
 
 
 
ČTENÁŘSKÁ VÝZVA:
 
 
POZVÁNKA NA KREATIVNÍ TVOŘENÍ:
 
 
 
CESTOVATELSKÁ BESEDA - NA KOLE K ATLANTICKÉMU OCEÁNU:
 
 
 
PROGRAM BŘEZNA - MĚSÍCE ČTENÁŘŮ:
 
 
CESTOVATELSKÁ BESEDA DUBAJ:
 
 
VÝSTAVA ZUŠ:
 
 
TÝDEN KNIHOVEN 2016:
 
 
 
VÝSTAVA A VERNISÁŽ ZUŠ UH. HRADIŠTĚ, POBOČKY KUNOVICE:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
I MALÝ PLYŠÁK MŮŽE POMOCI:
 
Pomozte nám podpořit dobrou věc! Opět sbíráme plyšáky na charitativní akci. Více informací -  https://www.facebook.com/beneficeslovackeholeta/ a http://www.slovackeleto.cz/podporte-nas/
 
 
BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ:JARNÍ ČÍNA:RODINA? TAM ČTENÍ ZAČÍNÁ ANEB TÝDEN ČTENÍ:


Srdečně zveme na Týden čtení. Přineste si svou oblíbenou knihu a pusťte se do čtení s námi
NOC S ANDERSENEM 2016 - 5. ROČNÍK - TÉMA STŘEDOVĚK:

BŘEZEN, MĚSÍC ČTENÁŘŮ - PROMÍTÁNÍ FILMU CHICAGOGIRL:ČTENÁŘI ZASTAV SE ANEB ČTE CELÁ RODINA:ČTENÁŘSKÉ PASY - 5. ROČNÍK:KOMIKSOVÁ VÝSTAVA - A. DVOŘÁK:KOMIKS VS. ILUSTRACE:BESEDA SE STAROSTKOU KUNOVIC:VÝSTAVA "PROMĚNY V KUNOVICÍCH V MINULÉM ČASE":IMUNITNÍ SYSTÉM A ZÁŘENÍ KOLEM NÁS:"ČAJOVÁNÍ S ENERGY":TÝDEN KNIHOVEN - PROGRAM:


KOMIKSOVÁ VÝSTAVA - KOMIKS NEJEN V KOMIKSU:NEUVĚŘITELNÉ SKUTEČNOSTI:NAUČNÁ STEZKA PRO DĚTI - KOMIKS:
KOMIKSOVÁ PŘEDNÁŠKA MICHAELA PETRUSE:"REGENERACE V PENTAGRAMU" ANEB JAK K NÁM TĚLO PROMLOUVÁ:


 

ROK S KOMIKSEM ANEB VÝSTAVA KOMIKSŮ ČASOPISU ABC:

 

VÝSTAVA KOMIKSOVÝCH PRACÍ:

Komiksová soutěž je sice u konce, ale můžete navštívit komiksovou výstavu ze všech zaslaných obrázků

BESEDA S DALIBOREM GREGOREM:

VYHLÁŠENÍ KOMIKSOVÉ SOUTĚŽE:

 

I MALÝ PLYŠÁK MŮŽE VYKOUZLIT ÚSMĚV:

Zapojte se spolu s námi do charitativní akce pořadatele Slováckého léta 2015 a sbírejte spolu s námi plyšové hračky, které budou začátkem července vydraženy pro dobrou věc. Městská knihovna Kunovice je sběrným místem a plyšáky k nám můžete nosit až do 26.6.2015. Předem za hračky děkujeme!

CESTA DO POHÁDKY ANEB DĚTSKÝ DEN - 3. ROČNÍK:

 

VÝSTAVA A VERNISÁŽ PRACÍ ŽÁKŮ ZUŠ UH. HRADIŠTĚ, POBOČKY KUNOVICE:

 

ZA PŮLNOČNÍM SLUNCEM DO JAPONSKA:

INFORMAČNÍ BESEDA O KUSTOVNICI ČÍNSKÉ - GOJI:

 

PROGRAM BŘEZNA - MĚSÍCE ČTENÁŘŮ:

PROMÍTÁNÍ POHÁDEK:

BESEDA A PRODEJNÍ AKCE O BYLINKÁCH A JEJICH ZPRACOVÁNÍ:

Více informací - http://sedmikraska-bylinky.cz/

PROMÍTÁNÍ DOKUMENTU Z POPELNICE DO LEDNICE:

Více informací - http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/24

BŘEZEN - MĚSÍC ČTENÁŘŮ 2015:

Celostátní akce Březen - Měsíc čtenářů se blíží. Podrobnější program akcí v knihovně bude upřesněn přístí týden

CESTOVATELSKÁ BESEDA O PATAGONII:

NOC S ANDERSENEM 2015 - 4. ROČNÍK:

Téma 4. ročníku pohádkové noci s Andersenem, která se v Městské knihovně Kunovice uskuteční v pátek 27.3.2015, bude v duchu komiksů a komiksových hrdinů. Děti, které se budou chtít přihlásit, musí kromě vyplněné přihlášky, musí se aktivně zůčastnit literární čtenářské soutěže - Čtenářské pasy - 4. ročník. Ta bude probíhat od února do října 2015. Bližší termíny a informace budou ještě upřesněny

Chcete ovlivnit jaké téma bude mít přednáška, kterou pro Vás chystáme? Máte jedinečnou příležitost. Více informací na přiloženém plakátku. Děkujeme za Váš názor!

ČTENÁŘSKÉ PASY - 4. ROČNÍK:

PERU - NEJEN PO STOPÁCH INKŮ:

 

INDIÁNSKÉ DOPOLEDNE:

 

VÝSTAVA HISTORIE LETECKÉHO MUZEA:


 

PODKARPATSKÁ RUS:

 

PROGRAM TÝDNE KNIHOVEN:

PROMÍTÁNÍ DOKUMENTU S NÁZVEM PUTINOVY HRY:

PROMÍTÁNÍ POHÁDEK PRO DĚTI:

POZVÁNKA NA 2. ROČNÍK DĚTSKÉHO DNE KOMUNITNÍHO CENTRA KUNOVICE:

 

 

CESTOVATELSKÁ BESEDA S NÁZVEM MAROKO:

 

Městská knihovna Kunovice Vás srdečně zve na cestovatelskou besedu s názvem Maroko. Více informací na přiloženém plakátku. Vstupné 50 Kč.


 

 

VÝSTAVA VÝTVARNÝCH PRACÍ S NÁZVEM KOSTKOHRANÍ:

 

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ CHLADNOKREVNÝ KŮŇ:

Město Kunovice a Městská knihovna Kunovice Vás srdečně zvou na vernisáž a výstavu fotografií Veroniky Kučírkové Kroftové s názvem Chladnokrevný kůň. Akce se koná v rámci Jízdy králů. Výstava bude zpřístupněna v Městské knihovně od 12. do 26. 5. 2014 a vernisáž výstavy proběhne v sobotu 17. 5. 2014. Srdečně Vás zveme!

 

 

JÍZDA KRÁLŮ 16.-18.5.2014:

Město Kunovice a Městská knihovna Kunovice Vás srdečně zvou na tradiční akci s názvem Jízda králů, která se letos koná od 16. do 18.5.2014. Podrobný program naleznete v příloze akce. V Komunitním centru Kunovice - v Městské knihovně Kunovice se uskuteční v sobotu 17.5.2014 v 15:30 hodin vernisáž výstavy fotografií Veroniky Kroftové. Bližší informace o této výstavě a vernisáži budou k dispozici na samostatném plakátu.

 

CESTOVATELSKÁ BESEDA RUCE JIHOVÝCHODNÍ ASIE:

Městská knihovna Kunovice Vás srdečně zve na cestopisnou besedu Kateřiny Janků - Ruce jihovýchodní Asie. Akce se koná v přednáškovém sále Panského dvora Kunovice. Vstupné je dobrovolné.

 

CESTOVATELSKÁ BESEDA ISLAND:

BŘEZEN - MĚSÍC ČTENÁŘŮ:

CESTOVATELSKÁ BESEDA - PROSTĚ HAVAJ!

 

 

INFORMAČNÍ LEKCE V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V KUNOVICÍCH:

 

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ ČTENÁŘSKÉ PASY - 3. ROČNÍK:

 

Soutěž je určena pro děti Základních škol, od 2. do 6. třídy. Primárně je určena pro naše stávající a budoucí čtenáře. Čtenáři se přihlásí osobně v Městské knihovně Kunovice. Poté obdrží tzv. Čtenářský pas, podrobná pravidla a vytvoří si vlastní plán četby. Soutěž probíhá od pondělí 20. 1. 2014 do začátku Týdne knihoven (září - říjen - 2014). Slavnostní předání cen se uskuteční v Týdnu knihoven. Oceňovat se bude nejlepší čtenář v rámci dané třídy a dále bude vyhlášen z celkového počtu děti absolutní vítěz a 2. a 3. místo. Vítězí dítě s největším počtem ověřených přečtených knih. Odměněno, ale bude každé zúčastněné dítě. Při každé návštěvě knihovny si čtenář vypůjčí maximálně 5 titulů, které doma přečte, vyplní údaje o knize a otázky o ní do Čtenářského pasu a nakreslí obrázek o čteném titulu. Při vrácení knih odevzdá čtenářský pas a obrázek a knihovník si ověří údaje a obsah načtené knihy. Poté udělí do čtenářského pasu razítko. Postup se opakuje, dokud dítě nevyplní celý Čtenářský pas. Pouze děti, které se aktivně zúčastní této literární soutěže, budou vybrány na Noc s Andersenem - 4. 4. 2014. Neváhejte, počet míst na Noc s Andersenem je omezen!

 

OLŠAVA VÍ SVOJE:

Město Kunovice a Městská knihovna Kunovice Vás srdečně zvou na besedu s p. Jiřím Jilíkem o knize Olšava ví svoje. Součástí akce bude i prodej knihy a možnost si publikaci i nechat podepsat.

 

KOUZELNÉ VÁNOCE S FENG-SHUI:

Městská knihovna Kunovice Vás srdečně zve na další akci s tematikou Feng-Shui - mít život ve svých rukou. Více informací na plakátu níže

 

TÝDEN KNIHOVEN 2013:

V rámci Týdne knihoven bude probíhat Den otevřených dvěří v Městské knihovně v Kunovicích v rámci její provozní doby. Přihlašování nových čtenářů bude zcela zdarma a pro našim stávajícím zapomětlivým čtenářům bude odpuštěna 1. upomínka.

AKCE V RÁMCI TÝDNE KNIHOVEN:

Informační lekce v Městské knihovně v Kunovicích začínají v rámci Týdne knihoven 1.10.2013 a budou probíhat v několika tematických blocích do konce roku 2013.Termíny a časy jednotlivých lekcí budou upřesněny. Lze absolvovat jen určité tematicky zaměřené lekce. Nutné je však přihlášení minimálně 2 dny předem a to buď osobně v knihovně, tel. či emailem. Vstup zdarma. Více informací na úvodní hodině či v knihovně. Akce je určena stávajícím i potencionálním čtenářům Městské knihovny Kunovice