AKTUÁLNÍ INFORMACE K NOCI S ANDERSENEM - 6. ROČNÍK

09.02.2017 16:28

Šestý ročník Noci s Andersenem v Městské knihovně Kunovice se ponese v duchu jednoho z nejslavnějších českých komiksů - Rychlých šípů. Začínáme v pátek 31. března v 18 hodin a celý večer budeme lovit nejrůznější bobříky a chybět nebude večerní stezka pro splnění bobříka odvahy. V programu nebudou chybět soutěže, tvoření, promítání a čtení pohádek a dobrá nálada. Děti, které se budou chtít přihlásit, musí splnit několik podmínek:
a) musí být čtenářem knihovny nebo se jako nový čtenář přihlásit
b) vyzvednout si do 27. 3. 2017 přihlášku k akci
c) zapojit se do literární soutěže Čtenářské pasy - 6. ročník. Více informací o soutěži v únorovém Kunovjanu nebo na webových stránkách či sociálních sítích knihovny.
Neváhejte, počet míst je omezen na deset!

KNIHOVNIČKY

06.02.2017 13:10

Děláte doma pořádek a je Vám líto vyhodit knihy, CD nebo filmy, které jste už viděli? nevyhazujte je do koše a přineste je do našich Knihovniček. Ty naleznete v Komunitním centru na chodbě v přízemí a další v Klubovně v Areálu Jízdy králů.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ TITULY V MĚSÍCI LEDNU

01.02.2017 10:30